Usługi

Ortodoncja

W naszych gabinetach lekarz ortodonta przez rozpoczęciem leczenia zapoznaje się z pacjentem, przeprowadza wywiad by znaleźć przyczynę. Niezbędnym elementem wizyty jest również badanie jamy ustnej, jak i oglądanie twarzy pacjenta z przodu i z profilu w celu określenia rodzaju zaburzenia(...)

Wybielanie zębów

Każdy z nas chce mieć białe zęby, by móc jak najczęściej się uśmiechać. Zęby można wybielać na wiele sposobów, ale jedynie wybielanie w gabinecie stomatologicznym z zastosowaniem lampy można uznać za...

Stomatologia zachowawcza

Próchnica to problem ludzi w każdym wieku. Nie leczona może prowadzić do utraty zęba, a nawet do powstawania problemów zdrowotnych, takich jak choroby serca, nerek i oczu.

Endodoncja (leczenie kanałowe)

Dział stomatologii zachowawczej zajmujący się rozpoznawaniem i leczeniem chorób miazgi zęba oraz rozpoznawaniem i leczeniem chorób tkanek okołowierzchołkowych.

Stomatologia dziecięca bez bólu i lęku (sedacja)

Dla dużej grupy pacjentów, szczególnie dzieci, wizyta w gabinecie stomatologicznym może łączyć się z poczuciem stresu i lęku. W niektórych osób przybiera ono formę paraliżującego strachu zwanego dentofobią.

Protetyka

Dział stomatologii poświęcony odtwarzaniu pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych, lub po ich masywnym uszkodzeniu.

Implanty i chirurgia stomatologiczna

Nauka o wprowadzaniu implantów do żywego organizmu. Odbudowa uzębienia na implantach, pozwala na osiągnięcie trwałego efektu estetycznego i na poprawę zaburzonej, poprzez utratę zębów, mechaniki narządu żucia.

Profilaktyka

Profilaktyka stomatologiczna to podstawa zachowania zdrowia zębów, a w konsekwencji - zdrowia całego organizmu. Choroby zębów i jamy ustnej przyczyniają się do rozwoju...

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności