Gabinet stomatologiczny Klaudia Zaremba

Stomatologia rodzinna i ortodoncja Zaremba Ort jest firmą rodzinną z wieloletnią tradycją. Jestem lekarzem specjalistą ortodontą, którego praca opiera się na ponad 20 letnim doświadczeniu. Dla zapewnienia Państwu komfortu współpracuję z personelem dla którego najwyższą wartością jest Pacjent - jego dobro i komfort. Dzięki temu panuje u nas kameralna i rodzinna atmosfera.

 

Nasi pacjenci objęci są kompleksową opieką począwszy od diagnostyki i planowania po zakończenie leczenia. Każdy z nas dąży do tego aby pacjent, który oddaje się w nasze ręce cieszył się pięknym uśmiechem przez całe swoje życie. Patrzymy na pacjenta biorąc pod uwagę wszystkie jego problemy i staramy się je rozwiązać z jak najlepszym dla niego skutkiem. Korzystamy z najnowszych osiągnięć technicznych stosowanych w stomatologii - rentgeny najnowszej generacji, urządzenia do leczenia endodontycznego, oraz bardzo dobrej jakości materiały do stomatologii zachowawczej. Pacjent ortodontyczny objęty jest opieką od diagnostyki radiologicznej do całościowego zaplanowania leczenia i retencji. Przekłada się to na zadowolenie pacjentów i ciągle powiększające grono nowych osób. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Dla komfortu pacjenta nasz gabinet mieści się w samym centrum Pszczyny i posiada również własny parking.

 

Zapraszam Klaudia Zaremba wraz z zespołem

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności